Це питання турбує багатьох потенційних покупців тракторів. Ще б пак - ціна близька. З одного боку - все-таки новий трактор, але є побоювання щодо якості. З іншого - модель, зроблена на совість іменитим виробником, але все ж б/у. Що ж вибрати?

 

Б/У трактора японські

Насправді відповідь залежить виключно від поглядів конкретної людини. Тут абсолютна паралель з автомобілями. Що краще - нова Chery або б/у Mitsubishi? Як і у випадку з автомобілями, якість трактора можна оцінити через 5-10-20 років. Перший рік поломок, швидше за все, не буде, ні у нового «китайця», ні у б/у «японця». Але от далі ...

Другий момент пов'язаний із заявленими показниками японських і китайських тракторів. Незрозуміло, як це так виходить, але 20-сильний «японець» легко робить те, що насилу тягне 25-сильний «китаєць». Частина причин викладена далі, але факт деякого завищення показників китайцями теж у наявності.

Третій момент - технічні особливості. Багато хто дивиться тільки на потужність і привід, а ось про такий важливий нюанс, як кількість передач, забувають. У японських тракторів їх найчастіше більше, ніж у китайських, що дозволяє демонструвати більшу прохідність. І якщо по потужності «китаєць» і «японець» ніби як співставні, то ось по за показником «тягове зусилля» японський трактор практично завжди буде краще за рахунок більш якісної коробки передач.

Якість японських тракторів високо цінується фермерами усього світу, кожна модель на 100% відповідають стандартам як за продуктивністю, так і з екології. А такий момент, як зручність водія, японськими фірмами опрацьований до дрібниць. Одним словом, японські трактора - це чи не найкраще в світі якість.

На користь б/у японських тракторів говорять також і особливості їх експлуатації в Японії. Там кожен трактор використовується тільки для однієї операції, що дозволяє йому мати невеликий моторесурс навіть через 10 років використання. Навіщо ж японці оновлюють машини, які в принципі цього не вимагають? Все просто: японський уряд заохочує фермерів щедрими дотаціями. Завдяки цьому фермери усього світу отримали можливість купувати практично нову техніку за дуже привабливими цінами. Чого ми бажаємо і вам!