Список товарів виробника YANMAR

Один з найбільших світових виробників двигунів і сільгосптехніки.

Корпорація YANMAR (Янмар) - всесвітньо відомий виробник дизельних двигунів з Японії, який на сьогоднішній день є лідером за обсягом виробництва і продажів такого роду продукції. Японська корпорація є також виробником кінцевої продукції (мотопомп, водяних насосів, генераторів, електростанцій, човнових моторів, тракторів і т.д.), на яку встановлюються двигуни власного виробництва.

Історія компанії YANMAR бере свій початок в 1912 році в Японії, проте тоді вона називалася Yamaoka Hatsudoki Kosakusho (Ямаока Хацудокі Косакусе).

YANMAR як назва бренду з'явилося лише 9 років потому, тобто в 1921 році.

У 2002 році, на честь свого дев'яносторіччя, назва компанії була змінена на Yanmar Co., Ltd.

Початок 21 століття характеризується інтенсивним продовженням відкриття представництв в різних країнах (Корея, Індія, Росія і т.д.), установою великої кількості дочірніх компаній, будівництвом заводів / науково-дослідних центрів і безперервними інноваційними розробками, наприклад, розробкою технології генерації електроенергії на основі газу з деревинно-целюлозної біомаси для одного з японських міст.

У березні 2012 року Yanmar Co., Ltd відсвяткувала своє сторіччя.

Слід зазначити, що поряд з виробництвом і продажем двигунів YANMAR, в останнє десятиліття все більшу роль в бізнесі компанії стали грати генератори (електростанції) та мотопомпи (водяні насоси), вироблені авторитетним японським виробником. Висока якість їх виготовлення укупі з високою продуктивністю, технологічністю і надійністю вивели силову продукцію YANMAR на новий рівень.

Сьогодні корпорація YANMAR - це найбільший у своїй області концерн, який володіє декількома власними заводами та науково-дослідними центрами, що має широку і розгалужену мережу своїх філій по всьому світу і займається виробництвом двигунів (переважно дизельних) для садової техніки, силової продукції, сільськогосподарської техніки, будівельного обладнання, мийок високого тиску, човнових моторів та іншої продукції. За підсумками 2011 року оборот компанії склав більше 600 000 000 $ і продовжує неухильно зростати, що говорить про затребуваність продукції YANMAR у всьому світі.

Докладніше
Показані 1 - 7 із 7 пунктів
Показані 1 - 7 із 7 пунктів