Список товарів виробника Shibaura

Відома в усьому світі японська машинобудівна компанія.

Машинобудівна компанія Shibaura почала свою діяльність в середині минулого століття. Вона стала спільним дітищем двох гігантів японської індустрії - компаній Toshiba і IHI. Спочатку вона була спеціалізована на виробництві дизельних двигунів. З початку шістдесятих років компанія почала випускати універсальні трактори середньої потужності - до сорока кінських сил. В кінці сімдесятих вона почала випуск найпотужнішого в модельній лінійці трактора, потужність якого склала 50 кінських сил.

В даний час компанія Shibaura є частиною корпорації IHI - провідної машинобудівної компанії Японії, що виробляє авіаційну техніку, реактивні двигуни, морські судна, електростанції та іншу машинобудівну продукцію. Її виробництво розгорнуто на чотирьох заводах. Всі вони розташовані в Японії. Тому мінітрактори Shibaura - це «справжні японці», в яких всі деталі, навіть найменша гайка, є верхом технічної досконалості.

Компанія випускає трактори широкого мощностного діапазону - від 21 до 51 кінської сили. Всі вони оснащуються четирехтактнимі дизельними двигунами з водяним охолодженням. Це повнопривідні трактора з класичною диференціацією розміру коліс на задній і передній осі.

В ряду універсальних тракторів середньої потужності бренд «Shibaura» займає особливе місце. Особливість в тому, що всі основні комплектуючі трактора, включаючи двигун і трансмісію, компанія Shibaura виробляє самостійно. Техніка, зібрана одними руками, завжди відрізняється підвищеною надійністю і особливими «брендовими» технічними рішеннями, що збільшують функціональність і зручність користування їй.

Всі моделі тракторів оснащуються автоматичною (гідростатика) трансмісією. У них два валу відбору потужності, один розташований класично - ззаду, другий, залежно від моделі, спереду або збоку. Гідравлічна підвіска може встановлюватися як спереду, так і ззаду.

Наявність валу відбору потужності і двох незалежних гідравлічних підвісок дозволяють агрегатувати трактор з будь-якими сільськогосподарськими та комунальними знаряддями. Наприклад, з сегментно-пальцевими косарками, підмітальними щітками, бульдозерний ножами і гідравлічними навантажувачами.

Класична компоновка, високий дорожній просвіт, можливість блокування диференціала, дозволяють цим тракторів виконувати дуже широкий спектр робіт. Вони можуть застосовуватися як в сільському господарстві, так і для виконання комунальних робіт. У них дуже маленький радіус розвороту, що дозволяє використовувати цей трактор на дрібноконтурних полях або для комунальних робіт у дворах муніципальних утворень.

Велика увага конструкторів приділено ергономіці робочого місця та безпеки використання цієї техніки. Всі трактора оснащуються сидіннями з плаваючою незалежною підвіскою, ременями і дугами безпеки. Вони всі обладнані гідропідсилювачем керма.

Докладніше

Немає жодного товару у даного виробника.