Про компанію

Японські трактора визнані одними з кращих у світі. Різноманітність рельєфу і погодних умов Країни висхідного сонця стимулювало місцевих інженерів до розробки надійних і гнучких в роботі тракторів, які з успіхом працюють в усіх куточках земної кулі.

На нашому сайті ви можете купити нові і б/у трактора провідних японських виробників - Kubota, Yanmar, Mitsubishi, Iseki, Shibaura і інш. на найвигідніших в Україні умовах.

За рахунок чого це досягається? У нас є чотири головних переваги:

1. На всі нові трактори надається гарантія за підтримки виробників, а будь-який б/у трактор ви можете протестувати перед покупкою на нашому полігоні абсолютно безкоштовно. Отримання гарантії на б/у трактор теж можливо - для цього потрібно пройти ТО на нашій базі.

2. Всі трактора поставляються з оригінальною японською фрезою без будь-якої додаткової доплати.

3. На кожен трактор у нас є повний пакет документів, з яким ви зможете без будь-яких незручностей пересуватися по дорогах загального користування.

4.Сайт «Японські трактори» - роздрібний напрямок компанії ТОВ «Одіссей моторс», яка займається оптовими поставками спецтехніки з Японії в Україну, Булорусь, Росію і Казахстан. Хороші відносини з компаніями-виробниками і налагоджений канал поставок дозволяє нам пропонувати кращі на ринку ціни.

Крім вигідних умов покупки, ми одні з небагатьох надаємо в Україні послугу оренди тракторів. Також у нас ви можете замовити будь-які запчастини та навісне обладнання до японських тракторів з доставкою в потрібний вам населений пункт України.

Якщо ви не знайшли потрібного трактора або навісного обладнання на сайті, зв'яжіться з нами по телефону або через форму зворотного зв'язку - і ми постараємося знайти те, що вам потрібно.