Список товарів виробника Mitsubishi

Відомий у всьому світі машинобудівний бренд з Японії.


Компанія Mitsubishi була заснована в кінці XIX століття, коли Японію охопила хвиля індустріалізації. У 1870 році з'явився нині відомий товарний знак у вигляді трьох червоних алмазів. Протягом всієї історії виробництво кілька разів перепрофілювалося від металургії, суднобудівництва, видобутку вугілля і нафти, до випуску двигунів внутрішнього згоряння, автобусів, легкових автомобілів і спеціалізованої техніки.

Концерн Mitsubishi - один із найбільших у світі виробників автомобілів і тракторів, обладнання та комплектуючих для морських, авіаційних і автомобільних заводів. Протягом більше одного десятка років міні-трактори та трактори цієї фірми вироблялися тільки на території Японії. В даний час з метою зниження виробничих витрат збірка спецтехніки виробляється на заводах Таїланду та Індії.

Повна автоматизація виробничого процесу дозволила добитися стабільно високої якості продукції за рахунок зведення до мінімуму людського фактора та організації ефективної системи контролю. Складання тракторів і міні тракторів Mitsubishi починається зі стадії тестування комплектуючих. Перевірені деталі надходять на складальні майданчики разом з уже готовими вузлами і агрегатами, виробленими на інших відомих світових заводах. Так, спецтехніка може бути оснащена німецької електрикою та англійськими покришками Dunlop.

Кожен силовий агрегат перед установкою на міні-трактори та трактори Mitsubishi проходить комплексну перевірку під контролем сучасно комп'ютерного обладнання на спеціальному стенді. На заключному етапі складання спецтехніки проводиться тестування роботи швидкісних режимів двигуна, трансмісії, ходової частини та гальмівної системи, здійснюється контроль рівнів шуму і вібрації.

Докладніше
Показані 1 - 1 із 1 пунктів
Показані 1 - 1 із 1 пунктів