Список товарів виробника Kubota

Відомий японський виробник двигунів і сільгосптехніки.

У м Осака Японія в 1890 році була заснована корпорація Kubota. Спочатку основною діяльністю підприємства був випуск труб з чавуну для водопроводу. І тільки в 1920 р підприємство приступило до виробництва двигунів внутрішнього згоряння. В якості палива перших двигунів використовувався гас. Продукція, яку випускала компанія Kubota, широко використовувалася у сільському господарстві. Уже в 30роках компанія приступає до розробки і випуску дизельних двигунів, призначення яких залишається незмінно - сільське господарство. І саме починаючи з того часу випуск двигунів для потреб сільського господарства - основна спеціалізація компанії Kubota.

Згідно з даними 2004 року, капітал компанії Kubota перевищує 78 млрд. Доларів, а штат співробітників - 12 тис. Чоловік. Філії компанії є в Південній і Північній Америках, Азії та Європі, а також в небагатьох країнах тихоокеанського регіону.

Слід зазначити, що компанія Kubota першою поставила на світовий ринок повнопривідний мінітрактор, що в свою чергу, було достатньо таки сміливим нововведенням в середині 70-х років. На сьогоднішній день, всі моделі мінітракторів мають стандартний 4х4 привід. Слід зазначити, що моделі, які мають потужність більше 66 к.с., оснащені функцією відключення одного з приводів в процесі руху.

Однією з переваг Kubota є їх маневреність: абсолютно всі моделі тракторів оснащені гідравлічним реверсом, що дозволяє досить швидко змінити напрямок руху, при цьому, не вичавлюючи педаль зчеплення. Економічно вигідними є дизельні двигуни Kubota, оскільки витрата палива мінімальний. З цієї причини, такі минитрактора є хорошим варіантом для виконання комунальних робіт в умовах міста.

Двигуни мінітракторів Kubota повністю відповідають всім екологічним нормам і стандартам, що діють на сьогоднішній день в Європі і Японії. Відзначити слід і те, що компанії Kubota в Японії вважається компанією, яка вносить величезний внесок у розвиток охорони природи.

Докладніше
на сторінку
Показані 1 - 12 із 13 пунктів
Показані 1 - 12 із 13 пунктів