Шукаєте компактний і потужний трактора для широкого спектру робіт на фермі? Тоді вам варто звернути уваги на трактора Янмар серії Lx. Моделі даної серії оснащені дизельними двигунами від 41 до 48 кінських сил. Унікальна технологія посилення продуктивності Performance Link Technology синхронізує роботу двигуна, коробки передач, поршневої системи, інжекторів і гідравлічного приводу, дозволяючи забезпечити високоефективну і комфортну для тракториста роботу.

янмар lxТрактори серії Lx оснащені 12-ступінчастою коробкою передач і системою HydraReverser, яка дозволяє перемикати передачі по ходу роботи без використання зчеплення. Завдяки системі швидкого приєднання навісного обладнання QuickAttach ви можете легко міняти навісне обладнання протягом всього декількох хвилин, що дуже важливо для тих, кому потрібно виконувати невеликі обсяги різноманітних робіт.

Ціни на нові трактори серії Lx стартують від $ 21 000 - цілком доступно як для японського трактора подібного класу. Подробиці ви завжди можете дізнатися у наших менеджерів.