Kubota (Кубота) - одна з найстаріших і найшанованіших марок тракторів у світі. Компанія була заснована в 1890 році і завоювала репутацію міжнародного бренду, який поставляє надійну і дружню до довкілля техніку.

 

Саме Кубота була першим виробником сільськогосподарської техніки, який зумів отримати престижну нагороду ім. Демінга за видатний внесок у підвищення якості тракторів.

Техніка Кубота розроблялися з урахуванням специфічних реалій японських ферм, на яких важлива потужність і відмінна маневреність. Світова популярність прийшла до компанії в 70-х роках минулого століття, коли були випущені революційні на той час повнопривідні трактора потужністю 12 к.с. На сьогоднішній день компанія представлена більш ніж в 130 країнах світу і є лідером з продажу тракторів до 40 к.с., яких налічується більше 80 моделей.

У сучасній лінійці Кубота є чотири основні серії тракторів: BX, B, L і M.

Серія ВХ - це минитрактора 4х4 потужністю 18-25,5 к.с., призначені для садівництва, догляду за прибудинковою територією, буксирування та роботи з нетяжким навісним обладнанням. Вони поєднують у собі силу і гнучкість компактних тракторів, маневреність повного приводу і керованість садового трактора.

Серія В об'єднує універсальні минитрактора 4х4 потужністю 18-32 к.с., відповідні як для домашнього, так і для комерційного використання. Вони хороші для догляду за газонами, ландшафтного дизайну, нескладних будівельних робіт, виноградарства, овочівництва та садівництва. Їх переваги - підвищена ефективність, потужність і комфорт водія.

У серії L представлені універсальні трактора 4х4 потужністю 30-59 к.с. Вони користуються попитом серед фермерів, власників кінних заводів, власників та експлуатаційних організацій котеджних селищ та ін.

Легкі в управлінні і дивно потужні, трактора серії L (як преміальні Grand L40, так і стандартні L) підходять для широкого спектру завдань - від робіт по дому до комерційного озеленення та роботи у великих тваринницьких комплексах.

kubota mСерія М - це повнопривідні сільськогосподарські трактора потужністю 43-135 к.с. Вони широко використовуються в агропромислових комплексах різного профілю, на тваринницьких фермах і в якості прибиральної техніки.

У нашому магазині ви можете замовити будь-яку сучасну (або не дуже) модель тракторів Кубота по самій вигідною ціною. Телефонуйте - ми з радістю відповімо на будь-які питання!