Трактор - машина універсальна. Виконувати специфічні функції їй допомагає різне навісне обладнання. Наші клієнти часто задають питання: як вибрати навісне обладнання для японських сільськогосподарський тракторів?

 

навісне обладнання

Почнемо з того, що є істотна різниця між фрезою та іншим навісним обладнанням. Фреза є невід'ємною частиною сільськогосподарського трактора, і вона обов'язково повинна бути оригінальною. Саме тому і нові, і б/у мінітрактора ми поставляємо тільки з «рідними» фрезами.

А от з іншим навісним обладнання ситуація не настільки однозначна. Звичайно, хочеться мати оригінальний японський культиватор, плуг або фронтальний навантажувач. Але, з іншого боку, ціна на них кусається і часто буває в 4-5 разів більше, ніж на вітчизняний аналог.

Наша позиція як постачальників японського обладнання в наступному: навісне обладнання не повинно коштувати стільки ж, скільки сам трактор. Тому ми підбираємо якісні аналоги вітчизняного та іноземного виробництва, які і з завданням впораються, і приємно порадують своєю ціною.

Нове або б/у?

Тут все залежить від ваших поглядів і можливостей. В принципі, якщо навісне обладнання зберігалося і експлуатувалося в нормальних умовах, то питання новизни не є скільки-небудь критичним. Якість навісного обладнання визначається якістю металу та інших матеріалів, з яких воно виготовлене, у ньому немає двигуна та інших технічно складних елементів. Тому головне - стан, який зовсім не складно оцінити і перевірити. І якщо воно в нормі, то немає нічого поганого в тому, щоб заощадити і купити той же б / у-шний плуг або навантажувач.