Купівля садового трактора - завжди відповідальне рішення. Майбутній власник повинен знати, чи має сенс купувати трактор і який саме виходячи з розмірів саду; чи потрібно додаткове навісне обладнання крім фрези та косарки; чи є можливість повноцінно стежити за технікою протягом терміну її експлуатації і т.п.

Сподіваємося, що ця стаття допоможе вам прийняти зважене рішення.

Садовий трактор - серйозне вкладення

Як не дивно, для багатьох домовласників покупка трактора є імпульсною покупкою. Нерідко люди роблять вибір виходячи з одного лише дизайну, без реальної оцінки своїх потреб і розміру оброблюваних площ. А потім виявляється, що куплений трактор занадто великий (маленький) і призначений зовсім не для того, з чим йому доводиться працювати.

Ітак, ось на що потрібно звернути увагу перед покупкою:

1. Розмір ділянки, наявність і близькість один до одного розташованих на ньому перешкод - дерев, прибудов, альтанок, елементів ландшафтного дизайну і т.п.

2. Для яких цілей ви будете використовувати трактор - тільки косіння газону, або ще вскапиванія та інших господарських потреб?

3. Чи є у вас достатньо місце для зберігання трактора і навісного обладнання?

Відповідь на ці запитання допоможе визначити потрібну вам модель трактора і саму зрозуміти доцільність його покупки.

Навісне обладнання для вашого трактора

Косити газон - лише одна з можливих функцій трактора. Різноманітне навісне обладнання дозволяє використовувати його для самих різних господарських потреб. До садовим тракторів у нас нерідко купують ковші (корисні при будівництві будинку, ремонті комунікацій тощо); ножі-відвали для прибирання снігу; підмітальні машини для прибирання листя; плуги, культиватори, аератори, сівалки - для власного еко-городу та багато іншого. Потрібно вибирати трактор з урахуванням усіх можливих варіантів її використання і брати до уваги не тільки вартість машини, але і доступність навісного обладнання до неї.

Догляд за трактором

Купуючи трактор (особливо новий) його власники не завжди розуміють, що потрібно від них для підтримки техніки в нормальному робочому стані. Повітряні і масляні фільтри, троси - все це потребує перевірки і періодичної заміни. Якісь вузли потрібно змащувати, якісь гайки - періодично підкручувати і т.п. Тому краще заздалегідь для себе визначити, хто буде займатися такими речами.

Відповіли на всі питання і все ще хочете придбати садовий трактор? Телефонуйте - нам є що вам запропонувати.