Японці - визнані у всьому світі інноватори, і виробництво тракторів не стало в цьому відношенні винятком. Всі найбільші виробники - Kubota, Yanmar, Mitsubishi, Iseki - ставлять своєю метою не просто виробництво якісної машини, але також дбають про зручність роботи з нею і комфорті тракториста.

 

Звичайно ж, нововведень за останні 20 років було дуже багато. Однак хочеться виділити п'ять найбільш, з нашої точки зору, значущих особливостей нових японських міні тракторів, які стали нормою в останні десятиліття.

1. Електронне управління нахилом фрези.

Кожен, хто хоч раз сидів у кабіні тракториста, підтвердить, як складно буває забезпечити рівний хід фрези на пересіченій місцевості. У японських тракторах це питання вирішує електроніка: коли трактор попереду нахиляється, вона не дає фрезі відхилитися від заданого курсу.

2. Гідропідсилювач керма

Просто необхідний не тільки для зручності, але і для якості і точності роботи тракториста.

3. Реверс

Неможливість «здати назад» іноді виявляється дуже критичною. З функцією реверсу, яка присутня в нових японських тракторах, подібні проблеми швидко забуваються.

4. Простота конструкції і зручність обслуговування

Заміна масла і повітряних фільтрів в японських тракторах відбуваються легко - досить зняти одну з бічних панелей. Щоб отримати доступ до будь життєво важливої деталі японського трактора, не потрібно розбирати половину машини. Все продумано до дрібниць, щоб ремонт і обслуговування займали мінімум часу і не вимагали великих зусиль.

5. Комфорт водія

Це частина здається некритичним, але зручне робоче місце допомагає трактористу працювати більш продуктивно. Зручні крісла, достатньо місця для ніг, система гасіння вібрацій, зручне розташування і продуманість системи управління - все це вносить свою внесок у загальну продуктивність фермерського господарства.

До хорошого звикаєш швидко. Почавши з б/у міні тракторів багато клієнтів через рік-два повертаються і кажуть: «Прийшов час оновити техніку, і я розглядаю тільки японські бренди. Що ви мені можете запропонувати з нових тракторів?